Rozvoj malých dětí
ČLÁNKY
Ukázkové hodiny
ZDARMA
Rozvrh, ceník
PŘIHLÁŠKA
Foto, video
GALERIE
Lektorky, školky
SPOLUPRÁCE
Naše filosofie, kontakty
KDO JSME
Lektorka Marcela

Jmenuji se Marcela a mimo to, že vyučuji Ostrov objevů,
se věnuji také dětským masážím.

Láskyplná masáž přináší dítěti potěšení a radost. Dotek má sílu léčit, dává pocit bezpečí, lásky, přijetí a jistoty, že jsme na tomto světě správně. Možnost dotýkat se a být dotýkán je pro dítě jednou ze základních životních potřeb a zároveň hlavním způsobem, jak vstupuje do kontaktu s okolním světem. Schopnost vnímat dotyk se pak projeví v dalších vztazích a situacích, které jej v životě potkají.

Masáže jsou vhodné pro děti od jednoho měsíce až do jejich vlastního důchodu... Masáže jsou relaxační, uvolňují napětí z těla a velmi zklidňují, a to nejen dítě, ale i rodiče, který masíruje. Zároveň stimulují funkci vnitřních orgánů a jsou i zdravotně velmi prospěšné. Jedná se o kombinaci indických a švédských masáží.

Osobně považuji masáže za vhodný způsob, jak se se svým dítětem více sblížit, jak jej více poznat, navázat neverbální komunikaci
a zároveň mu dávat najevo svou lásku.

Je známo, že v raném věku - většinou v období do 3 let- se odehrávají ty nejpodstatnější události našeho života, neboť se velmi intenzívně formuje způsob našeho vnímání a osobnost jako taková. Vezmeme-li tento fakt v potaz a budeme-li s tím ke svým dětem přistupovat,
dáme jim tak velký vklad do života. A sobě také.

Máte-li zájem proniknout do dětských masáží
a aromaterapie s tím spojené, jste vítáni.
KontaktLektorka Marcela

RC U motýlků, Kunratice
MC Císařka, Praha 6
Na Fialce, Říčany

T: 776 102 392
E: marcela@ostrovobjevu.cz
W: www.ostrovobjevu.cz
     Copyright © 2011-2015 Ostrov objevů - univerzita pro batolata.
     Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Ostrova objevů zakázáno!