Rozvoj malých dětí
ČLÁNKY
Ukázkové hodiny
ZDARMA
Rozvrh, ceník
PŘIHLÁŠKA
Foto, video
GALERIE
Lektorky, školky
SPOLUPRÁCE
Naše filosofie, kontakty
KDO JSME
Lektorka Olga

Dobrý den!

Jmenuju se Oli a ráda bych se Vám touto cestou představila. Jsem manželka, máma, lektorka a taky zakladatelka D.A.R.-u - Dětské akademie Rolnička.

Proč jsem se rozhodla jít touto cestou po mnoha letech v bankovnictví? Vše začalo narozením mojí dcerky. V této době jsem se začala zajímat o možnosti rozvoje dětí a aktivit, které je baví a vytváří podnětné prostředí plné radosti. Navštívila jsem a vyzkoušela spoustu kroužků a lekcí, které mi pomohly ve výběru toho nejlepšího. Zjistila jsem, jak moc mě to baví, až jsem se rozhodla jít tímto směrem a tak jsem si D.A.R.ovala akademii, kde bych ráda nabídla našim malým i velkým klientům ty nejlepší služby, ale hlavně NÁŠ zápal a radost pro naši práci - pro Vás.

Společně s rodinou, přáteli a lektory jsme pro Vás vytvořili příjemné a útulné místo, kde se dozvíte vždy něco nového a podnětného. Kdo si hraje nezlobí a my si hrajeme na každé lekci! Děláme vše proto, aby se děti i vy dospělí k nám těšili. Garantujeme respektující a partnerský přístup s využitím principů Montessori výuky.

Pořádáme kurzy pro děti všech věkových kategorií již od 1 roku. Samozřejmě i pro dospělé, kteří si rádi hrajou :)

Přijďte se k nám podívat na ukázkovou lekci zdarma!

KontaktLektorka Olga

Dětská Akademie Rolnička
Praha 10

T: 774 156 981
E: info@akademierolnicka.cz
W: www.akademierolnicka.cz
     Copyright © 2011-2015 Ostrov objevů - univerzita pro batolata.
     Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Ostrova objevů zakázáno!